S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maliarske stojany pre potreby výtvarníkov

.

maliarsky stojan New York maliarsky stojan poľný Amazonmaliarsky stojan Valeriano Boston

 

Malý, stredný, veľký? Nevieš, ktorý stojan je ten správny? Dáme ti zopár tipov >>> 

Video návod ako poskladať náš stojan KING nájdete dole  ▼  

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 13,29 €

skladom
novinka


 

naša cena 21,90 €

skladom


 

naša cena 1,49 €

skladom


bežná cena 54,90 €

naša cena 39,90 €

skladom


bežná cena 89,90 €

naša cena 74,90 €

skladom


bežná cena 99,00 €

naša cena 84,90 €

skladom


bežná cena 75,90 €

naša cena 69,90 €

skladom


bežná cena 159,00 €

naša cena 135,00 €

skladom


bežná cena 30,90 €

naša cena 28,90 €

skladom


bežná cena 159,00 €

naša cena 139,00 €

skladom


bežná cena 10,49 €

naša cena 7,99 €

skladom


 

naša cena 17,49 €

skladom


bežná cena 31,90 €

naša cena 28,90 €

skladom


 

naša cena 6,79 €

skladom


 

naša cena 1,09 €

skladom


bežná cena 5,49 €

naša cena 4,67 €

skladom


bežná cena 69,90 €

naša cena 59,90 €

skladom


 

naša cena 99,00 €

skladom


 

naša cena 7,99 €

skladom


 

naša cena 9,99 €

skladom


 

naša cena 19,90 €

skladom


Ako si vybrať správny maliarsky stojan?

Viete si predstaviť umelca ako maľuje na maliarske plátno bez maliarskeho stojana? Dnes je už samozrejmosťou, pre každého maliara, mať maliarsky stojan ihneď po ruke. Spoločne s maliarskym stojanom dokážete ľahko vytvoriť ďalšie majstrovské dielo. Stojany na maľovanie predstavujú dokonalé umelecké potreby, bez ktorých sa jednoducho nezaobídete. Maliarsky stojan na plátno vám poskytne dokonalý priestor a uľahčí maľovanie. Ponúkame vám širokú ponuku kvalitných maliarskych stojanov za rozumnú cenu, ktoré sú vhodné na maľovanie alebo na reprezentáciu. Výber maliarskeho stojanu je dôležité rozhodnutie pre umelca a závisí od konkrétnych potrieb, štýlu maľovania, preferovaných médií, vlastností stojana a v neposlednom rade od využitia priestoru. Do ateliérov alebo štúdií odporúčame ateliérový stojan, ktorý je vhodný pre maľovanie na väčšie maliarske plátna. Pre začiatočníkov alebo tých, ktorí chcú využiť každý centimeter priestoru, je vhodný stolový stojan. Pre tých, ktorí milujú maľovanie v prírode je vhodný poľný stojan. Samozrejme, že nesmieme zabúdať aj na tých najmenších umelcov, pre ktorých máme maliarsky stojan pre deti.  

Stolové maliarske stojany pre maľovanie

Stolový maliarsky stojan je ideálny pre umelcov, ktorí umelecky tvoria v malom meradle a nepotrebujú stojan plnej veľkosti. Využije ho aj každý zaneprázdnený umelec, pretože nevyžaduje veľa inštalačného času a je konštrukčne oveľa jednoduchší. Jednoducho si ho položíte na pracovný stôl a môžete začať maľovať. Každý stolný stojan v našej ponuke má jednoduchý a funkčný dizajn, ktorý je spoľahlivý, pevný a najmä dlhotrvajúci. Stojan na maľovanie je vhodný pre menšie maliarske plátna, no dokáže zvládnuť celý rad rôznych maľovacích techník. Predstavuje aj skvelého umeleckého pomocníka na cestách. Môžete ho vziať kamkoľvek idete, pretože je malý a vyrobený z materiálov s nižšou hmotnosťou. Rovnako ľahko sa rozkladá ako aj skladá. Dokonca môže slúžiť ako dizajnový stojan na stôl s vašim obľúbeným umeleckým dielom alebo fotkou a pod. Nezabudli sme ani na našich malých umelcov, pre ktorých máme v ponuke rôzne maliarske stojany. Maliarsky stojan pre deti je zvyčajne nastaviteľný a váš malý umelec ho môže využiť aj ako stojan školský.

Ateliérové maliarske stojany pre umelcov

Pokiaľ umelecký tvoríte v ateliéri alebo v umeleckom štúdiu, tak maliarsky stojan do interiéru, by mal byť vašim hlavným podnájomníkom! Predsa len ateliérový maliarsky stojan je základom umenia! Je kľúčom k tomu, aby ste mohli vytvoriť naozaj skvostné umelecké obrazy. U nás nájdete stojany s jednoduchým dizajnom až po zložité profesionálne stojany. Vyrábajú sa v rôznych variantoch, druhoch a farbách. Kľudne si môžete vybrať ťažší a väčší maliarsky stojan na maľovanie, ktorý je vďaka posuvnému ramenu vhodný najmä na maľovanie na plátno väčších rozmerov. Naše ateliérové maliarske stojany pre umelcov sú najvyššej kvality, takže si môžete byť istý, že vždy uspokoja vašu umeleckú potrebu. Poskytujú kompaktnú využiteľnosť a silnú podporu – robustnosť, nastaviteľnosť, jednoduchosť a stabilitu dlhodobého používania. Nezabudnite vybaviť svoj ateliér vo veľkom štýle s našimi umeleckými maliarskymi stojanmi!

Poľné stojany pre maľovanie do prírody

Dochádza vám inšpirácia v ateliéri? Tak jednoducho zoberte poľný stojan na maľovanie a pripravte sa na novú dávku tvorivosti a inšpirácie priamo v prírode. Rozložte maliarsky stojan vonku, pripravte si farby, nastavte plátno a začnite tvoriť s týmto skvelým umeleckým pomocníkom. Poľný stojan patrí medzi tie stojany, ktoré viete pomerne ľahko so sebou preniesť na požadované miesto. Pri maľovaní napríklad v prírode potrebujete o čosi ľahší a prenosnejší stojan na plátno, ktorý by mal mať navyše aj možnosť stabilného umiestnenia na akomkoľvek povrchu. Preto exteriérový stojan má tenké nožky, niekedy so špicom pre zapichnutie do zeme, niekedy s protišmykovou gumenou úchytkou a vďaka posuvnému ramenu sa ľahko prispôsobuje výške maliarskeho plátna. V našej ponuke nájdete klasické drevené stojany, ale aj stojany hliníkové v praktickom puzdre. Maliarsky stojan do prírody otvára nekonečné umelecké možnosti kreácie! Neváhajte a vyberte si svoj obľúbený stojan na maľovanie a vyrazte do prírody!

OGYzN2I0Nz