TOVAR V AKCII


Umelecké potreby LIQUITEX

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 6,99 €

skladom
novinka


novinka


 

naša cena 18,99 €

skladom
novinka


novinka


 

naša cena 9,99 €

skladom
novinka


bežná cena 29,79 €

naša cena 22,90 €

skladom
novinka


bežná cena 39,90 €

naša cena 33,49 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 48,90 €

naša cena 39,90 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 69,00 €

naša cena 65,00 €

skladom
novinka


novinka


novinka


 

naša cena 14,99 €

skladom
novinka

Umelecké potreby LIQUITEX

Priveďte vaše vízie do života a rozšírte svoju kreativitu bez obmedzenia či už tradičným alebo experimentálnym spôsobom maľby na maliarske plátno. Ako priekopníci vo vynájdení akrylových farieb riedených vodou  v roku 1950 sa v LIQUITEX vždy snažili prekonať potreby profesionálnych umelcov. Všetky produkty sú formulované jedinečným tímom zloženým z chemikov a umelcov, ktorí prinášajú do kvality produktov ako technické vlastnosti materiálov tak aj používateľnosť a pracovné vlastnosti.

Akrylové farby s najširšou ponukou

LIQUITEX Vám ponúka najširšie spektrum žiarivých intenzívnych akrylových farieb. Vďaka najnovším technológiam majú farby zvýšenú dobu spracovateľnosti a nízky zápach. Sú vysoko flexibilné, odolné proti UV žiareniu, nežltnúce, odolné proti vode a pH neutrálne. Všetky Liquitex profesionálne farby možno miešať medzi sebou. V ponuke nájdete 48 farebných odtieňov. V produktovej značke LIQUITEX  nájdete aj média, reliéfnu pastu či akrylový šeps. Stačí si už len vybrať!

Pohodlný výber a dodanie priamo domov

"Liquidujete" staré zásoby nekvalitných farieb a hľadáte kvalitu za prijateľnú cenu? LIQUITEX je tou správnou voľbou. Vyberte si u nás v pohodlí domova všetko čo potrebujete a my Vám Váš balík doručíme priamo domov, či do ateliéru. V prípade, že máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať na centrume služieb zákazníkov.

YWVhMWMyZ