S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Umelecké pastely na kreslenie

 .

umelecké olejové pastely KOH-I-NOORsuchý pastel Gofa Faber-Castellsuchý pastel Rembrandt Royal Talens

 


Parametre
bežná cena 42,90 €

naša cena 34,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 3,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 8,85 €

skladom
novinka

bežná cena 44,90 €

naša cena 35,90 €

skladom
novinka

bežná cena 24,90 €

naša cena 19,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 5,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 10,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 0,80 €

skladom
novinka

 

naša cena 4,30 €

skladom

bežná cena 29,90 €

naša cena 15,90 €

skladom

bežná cena 6,19 €

naša cena 5,50 €

skladom
akcia

bežná cena 14,99 €

naša cena 12,90 €

skladom
akcia

bežná cena 15,99 €

naša cena 13,90 €

skladom
akcia

bežná cena 22,90 €

naša cena 19,90 €

skladom
akcia

bežná cena 89,90 €

naša cena 49,90 €

skladom

bežná cena 109,00 €

naša cena 84,90 €

skladom

Voskovky Faber-Castell

bežná cena 5,99 €

naša cena 5,30 €

skladom
akcia

 

naša cena 16,90 €

skladom

bežná cena 16,99 €

naša cena 14,90 €

skladom

 

naša cena 7,30 €

skladom

bežná cena 9,99 €

naša cena 8,80 €

skladom

Trh ponúka mnoho typov pastelov a každý z nich má jedinečné vlastnosti. Suché pastely sú prašnejšie, no sú medzi umelcami najobľúbenejšie. Jednoducho sa s nimi pracuje a dokážete vytvoriť naozaj krásne diela. Olejové pastely sú príťažlivé vďaka svojim sýtym farbám, no nedajú sa kombinovať s inými druhmi pastelu. Voskové pastelky sú určené najmä deťom na ich veselé tvorenie. Umelecké pastely sú vyrobené zo zlisovaného pigmentu a pri maľovaní s nimi dokážete vytvoriť skutočne krásne efekty. S pastelom dokážete namaľovať čosi spontánne, no aj presné kresby.  

 

Suché pastely

Pastelom sa dá tvoriť na mnoho spôsobov. Ak ste začiatočník, určite si najprv niektoré z nich vyskúšajte, aby ste videli, ktorý z nich vám sedí najlepšie. Môžete napríklad kresliť hranou pastelu, môžete použiť aj celú plochu, či kresliť tupou časťou, alebo aj rozmazávať prstami. Čo sa týka miešania, pri pasteloch je to inak, než pri akryle či olejových farbách. Suchý pastel je veľmi dobre miešateľný. Suché pastely síce tvoria veľa prachu, výsledok však vždy stojí za to. Ak chcete maľovať pastelom, odporúčame vám tiež papier s hrubšou štruktúrou. Aj u nás nájdete papier na suchý pastel. Ak to s pastelom myslíte vážne, iste vás poteší suchý pastel v sadách. Je to veľmi praktické. Na jednom mieste máte mnohé nádherné odtiene. Suchý pastel na plátno takisto nájdete v našej ponuke.

 

Olejové pastely

Olejové pastely sú výbornou voľbou pre tých, ktorí maľujú obrazy väčšieho formátu. Olejovými pastelmi sa totiž ťažšie kreslia kontúry, no krásne vyznejú na veľkých plochách. Naše olejové pastely  koh i noor majú za sebou úspešnú a overenú značku. Majú nádherné farby, aj preto sú medzi umelcami také obľúbené. Tým náročnejším umelcom odporúčame praktické sady olejových pastelov obsahujú mnoho žiarivých farieb. Umelecké olejové pastely majú voskovú textúry a dobre sa s nimi pracuje.

 

Voskové pastely

Voskové pastely sú predovšetkým určené deťom. Ľahko sa s nimi kreslí, majú krásne farby. Voskové pastelky majú trochu viac voskové spojiva, aj preto majú taký maslový až voskový výsledok. Ak chcete, aby vaše deti postupne spoznávali všetko, čo ponúka maliarske umenie, voskové pastelky koh i noor sú skvelým úvodom. Voskové pastelky pre deti sú uspôsobené tak, aby sa dobre držali a nenarobili veľa neporiadku. Ak chcete, aby dieťa malo farebne bohatý výber, sada voskoviek je to, čo vám vrelo odporúčame. Z výtvorov sa budete tešiť vy aj vaše dieťa.


Vytvorené systémom www.webareal.sk

NmY0O