S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Farby na keramiku a porcelán

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka


 

naša cena 28,90 €

skladom
novinka


 

naša cena 18,99 €

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 12,79 €

skladom


 

naša cena 34,90 €

skladom


 

naša cena 36,90 €

skladom
 

naša cena 18,99 €

skladom


 

naša cena 13,99 €

skladom


 

naša cena 13,99 €

skladom


 

Maľovanie keramiky má skutočne dlhú históriu, našťastie prežilo dodnes a my sa z neho môžeme takisto tešiť. Čoraz viac sa do popredia dostávajú ručne maľované predmety, moderné sú tiež folklórne motívy, ktoré s obľubou nosíme nielen na sebe, ale radi sa nimi aj obklopujeme. Je to preto, lebo ide vždy o originálne a krásne kúsky. Na maľovanie keramiky potrebujeme štetec, farby, ktoré sú určené práve na keramiku a samozrejme aj predstavivosť. Aj keď sa môže zdať, že maľovanie na keramiku je úplne iné ako na plátno, v skutočnosti majú toho veľa spoločného.

Farba na keramiku sa dobre vzájomne mieša a má bohatší pigment. Farby nie sú natoľko priehľadné ako napríklad farby na sklo. Máte možnosť si vybrať farby na keramiku, ktoré sa vypaľujú, no ak nechcete vypaľovať, odporúčame vám farby na keramiku bez vypaľovania. Tieto farby schnú na vzduchu. Farba na keramiku a farba na porcelán majú podobné vlastnosti.

Ak s maľovaním na keramiku začínate, poobzerajte sa po jednoduchších motívoch, pri ktorých sa naučíte, ako na to. Na začiatku môžete vyskúšať aj maľovanie pomocou šablóny. Z našej ponuky vám odporúčame kontúrovač, bez ktorého sa pri maľovaní keramiky určite nezaobídete. Vďaka kontúrovaču budú mať farby vytýčené hranice a nebudú sa tak rozlievať, docielite obrázok, ktorý ste si pred maľovaním vybrali. Ak vás maľovanie na keramiku zlákalo, zadovážte si napríklad obľúbené pentart farby na keramiku. Sú cenovo dostupné a ich kvalita uspokojí aj náročnejších. Ponúkame vám aj iné značky, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Chalky farba na keramiku takisto stojí za vyskúšanie.

Mnohých láka maľovanie keramiky, no odrádza ich to, že musia maľovať so štetcom. Pre takých máme skvelú správu! Nemusíte maľovať len so štetcom, v ponuke totiž máme popisovače na porcelán. Jednoduchšie to už ani nemôže byť. Nájdite nudný hrnček, ozdobte ho maľbou a tešte sa z neho každé ráno.

ZTRkYTZ