S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Temperové a gvašové farby - potreby pre výtvarníkov

 

Temperové farby sú farby viazané na olejové emulzie a emulgátory. Majú vlastnosti vodových farieb, a preto sa jednoducho roztierajú. Miešajú sa ako olejové farby a schnú rýchlo prostým vyparením vody. Temperové farby majú na rozdiel od akvarelu sýtejšie odtiene, nezanechávajú stopy štetca a celkovo sú svojimi vlastnosťami veľmi obľúbenou technickou pomôckou začínajúcich maliarov i skutočných profesionálov. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete temperové farby vysokej kvality a pútavé ceny výtvarných potrieb.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 16,29 €

skladom
novinka


novinka


bežná cena 8,99 €

naša cena 6,49 €

skladom
akcia


 

naša cena 19,90 €

skladom
 

naša cena 1,19 €

skladom


 

naša cena 2,99 €

skladom


 

naša cena 2,99 €

skladom


bežná cena 37,90 €

naša cena 32,90 €

skladom


bežná cena 25,90 €

naša cena 21,90 €

skladom


bežná cena 18,99 €

naša cena 14,99 €

skladom

Temperové farby sú garanciou najnižších cien

Temperové farby nie sú síce príliš nákladnou investíciou, ale ak pripočítate štetce, plátna, stojany a ďalšie maliarské vybavenie, náklady na umeleckú tvorbu sa značne predražia. Pretože sme si tohoto faktu vedomí, ponúkame Vám príjemné ceny umeleckých produktov. Vyberte si temperové farby práve u nás!

Temperové farby nakupujte online

Dôvodom, prečo Vám môžeme ponúknuť výhodné temperové farby a ďalší tovar, sú aj naše nižšie prevádzkové náklady, ktoré by značne stúpli, ak by sme prevádzkovali klasický kamenný obchod s výtvarnými potrebami. Internetové nakupovanie je navyše výhodnejšie aj pre Vás! Nestrácajte čas zbytočným strácaním sa  po obchodoch, kde nie je dostatočný výber a nakupujte s nami temperové farby v pokoji a pohodlí Vášho domova.

 

M2Y2M2RmN