Kvalitné akvarelové farby pre umelcov

.

akvarelové farby White Nightssada akvarelových farieb White Nightsakvarelové farby Winsor&Newton field box

 

Chceš skúsiť maľovať akvarelom? Predtým než začneš, pozri si, čo všetko je potrebné vedieť o akvarelových farbách >>>  

Akvarelovú video inšpiráciu nájdeš dole  ▼ 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  bežná cena 2,79 €

naša cena 2,49 €

skladom
akcia


bežná cena 38,90 €

naša cena 34,90 €

skladom
akcia


bežná cena 15,49 €

naša cena 13,99 €

skladom
novinka
akcia


novinka


 

naša cena 8,49 €

skladom
novinka


 

naša cena 6,49 €

skladom
novinka


bežná cena 25,90 €

naša cena 18,99 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 52,90 €

naša cena 46,90 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 16,99 €

naša cena 14,99 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 28,90 €

naša cena 25,90 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 22,90 €

naša cena 19,90 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 42,90 €

naša cena 37,90 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 4,99 €

naša cena 4,49 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 7,29 €

naša cena 6,49 €

skladom
novinka
akcia


 

naša cena 14,99 €

skladom
novinka


novinka
novinka


 

Prečo si vybrať akvarelové farby?

 
Každý, kto miluje maľovanie, sa skôr či neskôr dostane aj k technike akvarelu. Akvarelové farby poznáme tiež pod pojmom vodové farby. Pri maľovaní totiž hrá jednu z kľúčových úloh práve voda. Akvarelové farby sú výsledkom spojenia rastlinného, nerastného, živočíšneho alebo syntetického farbiva. Spojivom pre túto zmes je arabská guma či glycerín. Aj keď v minulosti bola akvarelová maľba považovaná za doplnkovú, dnes sa jej ľahkému snovému dojmu nemôžeme nabažiť. Tieto umelecké vodové farby vám umožnia tvoriť svieže, dokonca až takmer priesvitné dielka.
 

Ako maľovať akvarelom?

 
Akvarelová farba v sebe skrýva mnoho možností. Vyžaduje tiež schopnosť ovládať krivosť farieb. Čo to znamená? Potrebujete vedieť, aké množstvo vody na rozpustenie farby je to správne. Slabý roztok farby napríklad prepustí na papier viac svetla. Kvalitné akvarelové farby môžete nájsť v rôznej podobe. Niektorí obľubujú tie v tuhom stave, v tégliku, iste si však zamilujete praktické vodové farby v tube.
 

Sady akvarelových farieb rôznych značiek

 
V našej ponuke nájdete odpoveď na pestré požiadavky zákazníkov. Ak hľadáte vodové farby, no radi by ste mali všetky potreby úhľadne v jednej sade, určite by ste mali siahnuť po jednej z našich sád akrylových farieb. Do pozornosti dávame napríklad akvarelové farby umton. Máte možnosť si vybrať sadu s 10 až 36 kusmi akvarelových farieb. Len si predstavte tie široké možnosti využitia! Určite vás však zaujmú vodové farby faber castell - overená kvalita aj značka. Jasným bestsellerom sú akvarelové farby white nights - či už v rámci 12 dielneho setu alebo v 24 tubách s veľkým výberom farieb a odtieňov. Tak čo? Ktorá sada akvarelových farieb si vás získala?
 

Praktické vodové farby pre deti

 
Deti zbožňujú kresliť a maľovať! Aj na to myslíme, keď sa staráme o vaše umelecké potreby. Ak vás už teda nebaví nachádzať maľby svojich detí na stenách, postarajte sa o to, aby sa im nechcelo odísť od papiera. Vodové farby pre deti znamenajú hodiny a hodiny hrania sa. Deti sa vďaka maľovaniu učia využívať svoju kreativitu. Skvelým pozitívom je tiež to, že si takto cibria jemnú motoriku rúk. Vodové farby pre najmenších sú zábavné a nežné. Vašu pozornosť si zaslúžia najmä akvarelové farby koh i noor, kvalitné a nenáročné na používanie. Pestré a jasné vodové farby prinesú vašim deťom veselé maľovanie.
 

Bloky papierov pre akvarelové farby

 
Kvalitné vodové farby si žiadajú papier, ktorý sa na akvarel hodí najlepšie. Mali by ste si zadovážiť taký, ktorý je bez výraznej štruktúry, je pijavý a dobre odráža svetlo. Mal by sa tiež vyznačovať primeranou tenkosťou. Aquarelový papier má tiež funkciu podkladu. “Obyčajný” papier vám neposkytne to, čo vodové farby potrebujú. Výsledná maľba zďaleka nevyznie tak, ako keď sa maľuje na akvarelový papier. Ak túžite po profesionálnom výsledku a estetickej dokonalosti diela, potom určite potrebujete náš akvarelový blok. Kvalitný výtvarný blok Arches určite naplní vaše očakávania, zachováva prirodzenú tranasparentnosť a nechá vyniknúť nádherné a sýte farby. V ponuke máme rôzne rozmery. Môžete si tak zvoliť ten, ktorý vám sedí najviac.

 

ZjEzM2Ji