S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Maliarske plátno na ráme EKO

 Parametre
 

naša cena 2,10 €

skladom

 

naša cena 138,90 €

skladom
doprava zdarma

 

naša cena 0,90 €

skladom

Ak hľadáte maliarske plátno lacno, ste na tom správnom mieste. Naša ponuka je nielenže bohatá, ale aj cenovo výhodná. Snažíme sa vždy nájsť možnosť, ako pre vás zatraktívniť ponuku i ceny. Či už hľadáte maliarske plátno pre začiatočníkov alebo maliarske plátna na ráme za najnižšie ceny - odporúčame vám nakuknúť do našej ponuky a potešiť nielen oči, ale aj kreatívneho ducha.

Máme pre vás mnoho cenovo výhodných produktov, každý deň pripravujeme nové zľavy a výhody. Vieme, čo potrebujete a podľa toho aktualizujeme výber.  Výborným produktom, čo sa týka pomeru kvality aj ceny, je kvalitné maliarské plátno, vyrobené z prírodnej a nefarbenej bavlny. EKO plátno môžete využiť na mnohé účely. Ak ste sa rozhodli maľovať olejovými farbami alebo vás zaujala maľba akrylom, toto prvotriedne plátno dokonale splní svoj účel. Plátno je okrem toho opatrené dvojitým univerzálnym šepsovaním a je tiež natiahnuté na blind rám. Čo sa týka líšt, tie sa vyznačujú hrúbkou 3 x 1,7 cm. Začiatočníci sa tomu iste potešia, pretože im tak odpadá tá úvodná časť, kedy je potrebné plátno naťahovať a pripínať na rám. Celkovo je plátno ľahké a stabilné, čo pri maľovaní určite oceníte.

Máte tiež možnosť vybrať si rozmer, ktorý vám najviac vyhovuje. Ideálne je mať doma  viacero rozmerov. Až dostanete chuť maľovať, stačí vybrať plátno zo zásoby a nechať sa strhnúť kreatívnym vírom. Potrebujete rozmer 24 x 30, 15 x 20, 30 x 90 ? Okrem týchto rozmerov vás v našej ponuke čakajú aj iné. Tiež dbáme o to, aby boli plátna starostlivo zabalené a prišli k vám domov bez poškodenia. Záleží nám na vašej spokojnosti, preto nás poteší každá pozitívna odozva. My na oplátku rozširujeme svoje služby aj sortiment. Čo to pre vás znamená? Lepšie ceny - širší výber - kvalita. Eko plátna sú tu pre každého, kto sa chce rozvíjať, tvoriť, trénovať rôzne maliarske techniky a postupy. Chceme vám pri tom asistovať, na plátne od nás však môže byť váš podpis.


Vytvorené systémom www.webareal.sk

YTA1MDk2