TOVAR V AKCII


Doprava a platba

Milí umelci a tvorivci,

vzhľadom k aktuálnej situácii sme aj u nás zaviedli preventívne opatrenia. Informujeme vás, že STÁLE DORUČUJEME. V prípade osobného odberu ale nebude až do odvolania možné vyzdvihnutie objednávok. Prosíme vás, aby ste si radšej zvolili dodanie kuriérskou spoločnosťou, ktorá urobí maximum pre bezpečné doručenie vášho balíčka.

Chceme vás zároveň poprosiť, aby ste mysleli na kuriérov, ktorí sú v prvej línii, aby vám mohli doručiť váš balík. Buďte ohľaduplní a dodržiavajte bezpečnostné pokyny. Ak máte karanténu, prosím, informujte o tom kuriéra, a ten vám nechá balík pred dverami. Uprednostnite z rovnakých dôvodov aj platbu vopred na účet. Kuriéri budú upúšťať aj od podpisovania zásielok. V prípade ďalších zmien vás budeme informovať.

Darčekové poukazy posielame kvôli aktuálnej situácii len v elektronickej podobe. Prosíme vás preto, aby ste si pri kúpe poukazu vybrali platbu vopred. V prípade, že ste si objednali len poukaz, ktorý vám pošleme na e-mail, nemusíte platiť za dopravu. Uveďte preto, prosím, do poznámky objednávky: DOPRAVA ZDARMA. Inak váš poukaz nebude možné odoslať. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné dni.

 

Spôsob platby

Za tovar je možné platiť dvoma spôsobmi:

- prevodom na účet ČSOB

- dobierkou. Pri platbe dobierkou sa k cene poštovného priráta 0,99 € ako poplatok za dobierku.
.
Bankové spojenie
Československá obchodná banka (ČSOB): SK IBAN: SK7475000000004018942096  SWIFT: CEKOSKBX

.

Doba dodania

Doba dodania je spravidla 1 až 2 pracovné dni v závislosti od zvoleného spôsobu prepravy. Pre každý produkt je stanovená aktuálna doba dodania. Pri objednaní rôzneho druhu tovaru je max. doba dodania tá, ktorá je dlhšia.

.

.

Ak ide o veľmi súrne doručenie, prosíme o telefonický kontakt na tel: 0948 919 677

 


 

Ceny za dopravu

Osobný odber ZADARMO
Kuriér 
2,99€
Kuriér od 35€ 
ZADARMO
Poplatok za dobierku 0,99€

 

PRI OBJEDNÁVKE NAD 35€ POŠTOVNÉ ZADARMO*

*PLATÍ LEN PRE SLOVENSKÚ REPUBLIKU

*POŠTOVNÉ PRI JEDNEJ OBJEDNÁVKE PLATÍTE LEN RAZ BEZ OHĽADU NA POČET KUSOV

 

OSOBNÝ ODBER je možný v našej prevádzke v Snine, na ulici Strojárska 603/85, 2. poschodie vľavo (biela budova s veľkým maliarskym stojanom pri Vihorlate), počas pracovných dní v čase od 8:00 do 15:30.

 

V prípade vrátenia, či výmeny tovaru, prosím, posielajte zásielky na adresu Pčolinská 625, 06901  Snina.

 

Sme partnermi vernostného programu    Sphere

NTNkZj