S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Profil - farby na textil pre tvoje hobby tvorenie


Parametre
 

naša cena 2,60 €

skladom
novinka

 

naša cena 1,30 €

skladom
novinka

 

naša cena 1,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 2,20 €

skladom
novinka

Maľovanie na textil ako relax 

Maľovanie je relax. Uvedie vás do dobrej nálady a dáva vám možnosť uvoľniť potenciál. Umelecké farby sú fantastickým nástrojom na vyjadrenie vlastnej osobnosti. 

Umelecké značka Profil v sebe spája práve tieto idey, ktoré ju poháňajú vpred. V tejto kategórii nájdete kvalitné farby na textil za skvelé ceny. Textilné farby Profil sú najlepším kreatívnym nástrojom pre hobby umelcov. Maľovanie na tričká, vankúše, tašky, bundy a iné textílie je úžasným spôsobom sebavyjadrenia. Potešte svojich blízkych nevšedným vlastnoručne maľovaným darčekom aj pomocou akrylových farieb Profil

Textilné farby s 25-ročnou tradíciou

PAINT IT je výrobca umeleckých farieb značky Profil. Ich dobrodružstvo s farbami trvá už 25 rokov. Počas tejto doby sa farby Profil stali vďaka vytrvalosti, vášni a pracovitosti jedným z najobľúbenejších maliarskych produktov na trhu, ktorý si volia amatéri aj profesionáli. Každý rok sa sortiment farieb rozširuje o nové a zaujímavé umelecké produkty, ako napríklad fixky na textil, farby na hodváb vhodné aj pre techniku airbrush, farby na rifľovinu, perleťová farba, 3D farba, svietiace farby na textil, UV farby, akrylové farby atď. 

Netoxické a dostupné akrylové farby a farby na textil

Všetky farby Profil sú vyrábané v Poľsku a sú netoxické a zdravotne nezávadné. Preto sú to bezpečné farby pre deti, tehotné ženy aj alergikov. Vlastnoručne maľované oblečenie môžete nosiť s hrdosťou a bez strachu o svoje zdravie. Ako maľovať na textil sa dozviete pri konkrétnych produktoch a v našich videách. Doprajte svojmu tvoreniu širokú paletu odtieňov vrátane neónových, zlatej a striebornej. Maľovanie na látku nebolo nikdy dostupnejšie!


Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDY4Mjc2N2