S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Maľovanie na hodváb

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 42,90 €

skladom
novinka


novinka


 

naša cena 2,09 €

skladom
novinka


novinka
 

naša cena 11,99 €

skladom


 

naša cena 4,19 €

skladom


 

naša cena 3,29 €

skladom


 

naša cena 1,69 €

skladom
 

naša cena 1,89 €

skladom


 

naša cena 1,59 €

skladom


 

naša cena 1,89 €

skladom


 

naša cena 2,59 €

skladom


 

naša cena 14,99 €

skladom


 

naša cena 14,99 €

skladom

Zamilovali ste si hodváb? Niet sa čo čudovať. Hodváb je synonymom jemnej krásy a nežného luxusu. Táto technika má svoje korene v Ázii a vznikla pred niekoľkými stáročiami. Hodváb má výnimočné estetické vlastnosti. Aj keď bol v minulosti nedostatkovým tovarom, dnes sa ním môže pýšiť každá žena. Tak ako je to aj pri iných technikách, aj na hodváb je potrebné si zadovážiť špeciálne farby na hodváb. V našich končinách si máme možnosť vybrať z typov farieb, ktoré sa líšia spôsobom fixácie. Môžete si zvoliť farby, ktoré sa fixujú parnou fixáciou, no tiež zažehľovacie farby. Na tomto jemnom type podkladu vyniknú oba typy, no farba na hodváb, ktorá sa fixuje parnou fixáciou, má o niečo žiarivejšie farby. Celkovo je maľovanie na hodváb príjemnou, relaxačnou a jednoducho technikou, ktorú zvládne hádam každý.

Ak sa maľovaním na hodváb začínate, mali by ste si zadovážiť viac odtieňov farieb, aby ste si techniku dobre vyskúšali. Sada farieb na hodváb určite splní vaše očakávania. Každá vaša investícia do maľovania hodvábu sa vyplatí. Aby bolo vaše maľovanie na hodváb plne uspokojivé a aby ste sa mohli pochváliť perfektným výsledkom, odporúčame vám kontúry na hodváb. Ak plánujete maľovať niečo, čo má výraznejšie okraje, kontúrovače vám perfektne poslúžia. Kontúry sa aplikujú úplne jednoducho. Jediné, čo potrebujete, je vedieť, čo chcete na hodváb maľovať. Veľmi dobre vyznejú napríklad abstraktné vzory. Kľúčom k úspechu je výber tých správnych farieb, ktoré spolu vyzerajú harmonicky. Chcete si takto ozdobiť jarnú šatku? Použite jemnejšie a pastelovejšie odtiene. Je leto a vy chcete zaujať atraktívnou a výraznou šatkou? Potom zvoľte žiarivé farby leta. Výborne sa kombinujú aj odtiene zelenej. Vytvorte si napríklad aj hodvábnu šatku so studenými modrými odtieňmi. Ak hľadáte krásne a spoľahlivé farby, odporúčame vám farby na hodváb javana - sú kvalitné a uspokoja aj tých náročnejších maliarov na hodváb. Ak máte doma výraznejšie farby na hodváb a chcete ich zjemniť, použite bielu a primiešajte ju k vybranej farbe. Je na vás, do akej miery chcete farby zjemniť. Podľa toho tiež volíte množstvo pridanej bielej. Pred tým, než sa pustíte do maľovania na hodváb, by ste mali hodvábny podklad vypnúť, aby sa vám vzory lepšie aplikovali.

MWUyOGVlNG