TOVAR V AKCII

naša cena 4,75 €
skladom
naša cena 4,75 €
skladom
naša cena 19,49 €
skladom

Naše záruky

Prečo nakupovať práve u nás?

 

Máme vášeň pre umelecké a kreatívne tvorenie, maľovanie, grafický dizajn, ale zo všetkého najradšej si svoj domov zariaďujeme výnimočnými doplnkami. Vyvíjame nové a sledujeme horúce novinky. Počúvame vaše želania a radi sa s vami rozprávame cez telefón, na chate, Facebooku aj Instagrame.

Dôvodov prečo si vybrať práve u nás je určite viac, no tu sú tie najhlavnejšie:

  • všetky produkty máme skladom
  • nájdeš u nás bezkonkurenčné ceny
  • máme úžasný tím zákazníckej podpory, vďaka ktorému zistíš čokoľvek zo sveta umenia
  • čo hľadáš doplníme do ponuky, si našou zárukou neustáleho zväčšovania sortimentu (viac ako 20 000 produktov)
  • máme tie najkvalitnejšie maliarske plátna na trhu, široký sortiment a najviac rozmerov
  • natáčame vlastné videá s návodmi a porovnaniami kvality, ktoré nájdeš na našom Facebooku, Instagrame či YouTube kanáli
  • máme stovky pozitívnych hodnotení zákazníkov nielen na našom facebookovom účte ale i na Heuréke, čo je dôkazom našej profesionality a bezpečného nákupu

Sme tu pre teba a tvoje umenie.

 

Pochádzame zo srdca Európy, kde je naša základňa. Ak sa teda má šíriť láska k umeniu po celom svete tak odkiaľ ak nie od ♥ srdca? Rozrástli sme sa už do 16-tich krajín Európy a pokračujeme ďalej. Ak ťa zaujíma celý náš príbeh, dozvieš sa ho v časti O nás. Okrem našich e-shopov sa ako huby po daždi rozrastajú aj naše sklady, čo pre našich zákazníkov znamená rýchlejšie dodanie či výmena. Sú moderné, farebné a hýria plnými regálmi. Často sa nimi prechádzame, kontrolujeme, či je všetko v poriadku a nevieme z nich spustiť oči. Každá vec má svoje čestné miesto a číslo, vďaka ktorému vašu objednávku vieme vyskladať rýchlo a bez omylov. Stačí pár ťuknutí do tabletu, zabalenie do krabičky a balíček putuje k tebe a to #zlaskykumeniu.

 

Prečo si vybrať umelecké potreby od ARTMIE?

Vďaka vám, našim zákazníkom, usilovnej snahe neustále sa zlepšovať a prinášať to najlepšie zo sveta umenia a plniť sny každého umelca, sme sa stali víťazmi súťaže ShopRoku2019 v kategórii ručné práce a tvorenie.

Pamätaj na to, že sme tu pre teba! Neváhaj nám poslať postreh na zlepšenie či tip na novinku, ktorú si u nás ešte nenašiel. Svoje tipy na produkty posielaj na info@maliarskeplatno.sk Ak ti môžeme akokoľvek pomôcť, spoj sa s nami telefonicky, mailom, na chate, či na našom Facebooku. Urobíme všetko preto, aby sme ti pomohli akýkoľvek problém vyriešiť čím skôr a úspešne. Čestné umelecké.

V prípade výmeny, reklamácie a akéhokoľvek nedorozumenia s tvojou objednávkou nám volaj na na číslo 0948 919 677 (po-pi: 8:00-15:30) alebo napíš na email reklamacie@maliarskeplatno.sk. Ku každej správe pristupujeme priateľsky, s úctou a snahou o tvoju maximálnu spokojnosť.

Tvoj tím ARTMIE.sk

YWJlMGNiN2