S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Štetce na nechty a make up

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka


 

naša cena 7,89 €

skladom


 

naša cena 7,89 €

skladom


 

naša cena 7,49 €

skladom


 

naša cena 19,49 €

skladom
 

naša cena 18,49 €

skladom


 

naša cena 11,99 €

skladom
novinka
 

naša cena 14,79 €

skladom


 

naša cena 11,29 €

skladom


Kozmetické štetce & štetce na nail art 

Všetky ženy túžia byť krásne a vyzerať nádherne v každej situácií. Prvou vizitkou každej z nás sú dokonale upravené nechty a perfektná vizáž. A preto sme vás chceli potešiť a zaradili sme do našej ponuky aj kozmetické štetce a štetce na akrylové a gélové nechty. Či už sa vizáži a nechtom venujete profesionálne alebo ste laik, určite vás poteší naša ponuka štetcov na make-up a nechty. Môžete si vybrať z rôznych značiek, materiálov a tvarov. Zaradili sme tam štetce od svetoznámych výrobcov ako sú Da Vinci, Roubloff či Royal&Langnickel, ale tiež menej známych, no tiež kvalitných značiek. Výber je len na vás. 

Kozmetické štetce

Vo vesmíre krásy viete, že ste dosiahli vrchol dospelosti, keď ste zhromaždili celú zbierku štetcov na make-up a viete, ako každý z nich správne používať. To znamená, že rovnako, ako v prípade všetkého čo súvisí s umením, je nevyhnutné mať vo svojom arzenáli kvalitnú sadu kozmetických štetcov, ktoré odteraz nájdete aj v našej ponuke. Použitie nesprávneho štetca môže úplne zničiť celý váš vzhľad. Štetce na líčenie sú špeciálne vyrobené na zacielenie na presné oblasti tváre. Najlepšie štetce na vašu vizáž nájdete v našej ponuke, v ktorej samozrejme nesmú chýbať RoseGold sady. Vyberte si štetce jednotlivo balené alebo sady, ktoré obsahujú štetce na púder, lícenku, očné tiene a linky, rúž.

Štetce na nail art

Nechtový dizajn prešiel niekoľkými inováciami, a tak si každá z nás môže dopriať tento luxus aj v pohodlí domova. K tomu však patria aj špeciálne štetce na modelovanie akrylových a gélových nechtov, taktiež tenký štetec na maľovanie, zdobiaci štetec a štetec na dotting. Silikónový štetec je prelomom v zdobení nechtov, keďže počas modelácie nevznikajú vzduchové bubliny, nezanecháva na nechte nežiadúce štetiny a je ultra jednoduchý na čistenie bez použitia akýchkoľvek špeciálnych kvapalín. V našej ponuke si môžete vybrať štetce na akrylové nechty jednotlivo, podľa tvaru štetín alebo sady štetcov obsahujúce úplne všetky štetce na všetky typy ťahov, ktoré sú perfektné na maľovanie krásnych pozadí aj detailných obrázkov.

ZjlkZ