S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Kvalitné umelecké štetce pre umelcov

.

umelecký štetec Graduate Daler-Rowney


Parametre
 

naša cena 4,40 €

skladom
novinka

 

naša cena 9,20 €

skladom
novinka

 

naša cena 11,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 10,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 8,20 €

skladom
novinka

 

naša cena 7,30 €

skladom
novinka

 

naša cena 21,70 €

skladom
novinka

 

naša cena 9,90 €

skladom
novinka

štetce so silikónovým hrotom

 

naša cena 34,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 1,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 5,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 17,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 8,20 €

skladom
novinka

bežná cena 5,19 €

naša cena 3,90 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 4,79 €

naša cena 3,60 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 2,69 €

naša cena 1,90 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 3,19 €

naša cena 2,40 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 3,89 €

naša cena 2,90 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 3,89 €

naša cena 2,90 €

skladom
novinka
akcia

bežná cena 4,19 €

naša cena 3,10 €

skladom
novinka
akcia

Profesionálny štetec na nechtový dizajn

bežná cena 3,69 €

naša cena 2,80 €

skladom
novinka
akcia

Každý, kto maľuje, potrebuje k svojej tvorbe základnú výbavu. Súčasťou tejto výbavy by mali byť v prvom rade kvalitné štetce. Štetce pre umelcov by mali byť uspôsobené tak, aby poslúžili konkrétnej technike. Aj preto sa odlišujú. Štetcami nanášame farby na rôzne podklady. Umelecké štetce sa vyznačujú rôznymi tvarmi, veľkosťami či druhom. V našej ponuke nájdete rôzne štetce na maľovanie obrazov. Či už potrebujete ploché alebo okrúhle štetce, naša bohatá ponuka uspokojí vaše potreby. Kvalitné okrúhle bob ross štetce alebo bob ross štetce určené na maľbu kvetín sú medzi maliarmi veľmi obľúbené. Ponúkame vám aj štetce restaurohouse, z ktorých u nás nájdete mnoho rôznych typov a veľkostí. Určite vás zaujmú aj štetce daler rowney. Niektoré z nich sú z kozieho vlasu, prasačieho vlasu, syntetického vlasu. Ak teda hľadáte kvalitné umelecké štetce, v našej ponuke ich iste nájdete.

.

Ploché a guľaté štetce s prírodných štetín alebo syntetické

.

Pre maľbu akvarelu je potrebné si zadovážiť štetce na akvarel. Štetce na akvarelové farby sa vyznačujú tým, že sú zväčša guľaté. Guľaté štetce sú tu už od počiatkov maliarstva a dodnes ich maliari obľubujú. Podľa toho, aký majú štetce vlas, ich delíme na prírodné štetce a syntetické štetce. Štetce na olejomaľbu bývajú ploché, používa sa tiež štetec mačací jazyk či tupovací. Ploché štetce majú rôzne veľkosti, tak isto guľaté štetce. Pi maľbe nevyužívate iba jeden typ štetca. Jemná technika či detailná maľba si vyžaduje napríklad guľaté štetce so syntetickými vlasmi. Štetce sú dosť trvácne, vlas kvalitný, variabilita veľká. Je len na vás, ktoré z nich si vyberiete.

.

Praktické sady štetcov na maľovanie obrazov alebo na kreatívne potreby

.

Praktické sady štetcov na maľovanie obrazov sú výbornou voľbou pre každého maliara, ktorý rád a často maľuje. Pri maľovaní je dôležitá organizácia priestoru. Sady štetcov sú tiež finančne výhodnejšie. V jednom balení budete tak mať všetko, čo potrebujete. Z týchto výhodných setov odporúčame napríklad štetce royal langnickel. Sú kvalitné, okrem toho, pre kreatívne tvorenie je široká paleta veľkostí a tvarov nadštandardná.

.

Špeciálne umelecké štetce, ako aj štetce na šepsovanie a podklad

.

Umenie je úžasné v tom, že vždy môžete vytvoriť niečo iné, niečo nové. Stojí za to mať doma napríklad aj štetce na šepsovanie, na podklad. Zo špeciálnych umeleckých štetcov vám odporúčame široké štetce, ktoré sa perfektne hodia na šepsovanie. Medzi obľúbené patrí aj štetec mačací jazýček. Must have každého umelca je vejárovitý štetec a takisto skosený štetec. Všetky spomenuté u nás v e-shope nájdete.


Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZjQ0Z