S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Farebné ceruzky na kreslenie

.

farbičky triocolor koh-i-noorfarebné akvarelové ceruzky Giotto Stilnovosada pasteliek Polychromos v plechu

 


Parametre
bežná cena 42,90 €

naša cena 34,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 3,60 €

skladom
novinka

 

naša cena 2,90 €

skladom
novinka

Set farebných farbičiek

bežná cena 35,90 €

naša cena 30,90 €

skladom
novinka

bežná cena 44,90 €

naša cena 35,90 €

skladom
novinka

dvojposchodový kufrík s farbičkami

bežná cena 24,90 €

naša cena 18,50 €

skladom
novinka

bežná cena 24,90 €

naša cena 19,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 8,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 14,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 0,80 €

skladom
novinka

 

naša cena 4,30 €

skladom

Farbičky pre deti

 

naša cena 6,30 €

skladom
novinka

 

naša cena 5,90 €

skladom

trojhranné farebné ceruzky

 

naša cena 10,90 €

skladom

 

naša cena 26,90 €

skladom

 

naša cena 5,90 €

skladom

 

naša cena 5,90 €

skladom

 

naša cena 5,90 €

skladom

 

naša cena 7,50 €

skladom

 

naša cena 7,50 €

skladom

 

naša cena 5,20 €

skladom

 

Patríte k nadšencom farbičiek? Ak áno, potom máte iste záujem o to najlepšie, čo máme. Naša ponuka zahŕňa aj profesionálne farbičky Faber Castell. Táto obľúbená značka uspokojí aj tých najnáročnejších. Ak kreslíte často, potom sa určite pozrite na faber castell set, ktorý ponúka mnoho krásnych odtieňov. S profesionálnymi farbičkami môžete vytvoriť krásne dielo a možno si na nich vybudujete aj umeleckú kariéru. Ak ste začiatočník, ale vašim cieľom je stať sa profesionálom, zakúpte si faber castell pollychromos pastelky, pokojne aj ten menší set, aby ste sa s nimi viac zoznámili. Neskôr však iste budete potrebovať profesionálne farbičky s väčšou variáciou farieb.

Kvalitné farbičky Koh-i-noor pre každého

Kvalitné farbičky Koh-i-noor sú určené najmä tým, ktorí radi kreslia vo voľnom čase, viac-menej pre vlastné potešenie. Hľadáte skvelý pomer ceny a kvality? Siahnite po našich kvalitných farbičkách. Pri tvorení oceníte kvalitu, ktorú táto značka ponúka už mnoho rokov. Dlhoročná značka je zárukou vašej spokojnosti. Farbičky progresso vás potešia príjemným pastelovým výsledkom. Koh i noor sada ceruziek - pestrá a spoľahlivá sada sa taktiež vyznačuje kvalitou. Príjemné kreslenie vám zabezpečia všetky značky, ktoré v našom e-shope ponúkame.

Kufrík s farbičkami a veľké sady ceruziek na kreslenie

Prečo nevyužiť pri kreslení tú bohatú variabilitu, ktorú ponúka veľká sada farbičiek? S mnohými odtieňmi dotiahnete svoje dielo do dokonalosti. Kufrík s farbičkami je okrem toho veľmi praktický. Ak milujete poriadok na stole, určite si zadovážte faber castell kufrík. Set faber castell polychromos vám svojou farebnosťou vezme dych. Sady ceruziek na kreslenie sú pre každého, kto vie oceniť, čo prinášajú.

Farbičky pre deti a najmenších

Bez farbičiek sú deti stratené. Vo svojom detstve potrebujú veľa veselých farieb, potrebujú tvoriť a kresliť. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, máme pre vás pastelky do dlane. Deťom sa s nimi kreslí ľahko a pohodlne. Na tom, aké farbičky pre deti kúpite, naozaj záleží. Farbičky nesmú byť príliš tenké. dobrou voľbou sú trojhranné kvalitné farbičky pre deti. sú pevné a dobre uchopiteľné.

 


Vytvorené systémom www.webareal.sk

MmY0ZTZlM