S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok


Voskové pastely na kreslenie


Parametre
 

naša cena 5,70 €

skladom
novinka

bežná cena 6,19 €

naša cena 5,50 €

skladom
akcia

Voskovky Faber-Castell

bežná cena 5,99 €

naša cena 5,30 €

skladom
akcia

 

naša cena 3,30 €

skladom

Faber Castel - značkovač voskový

bežná cena 1,89 €

naša cena 1,60 €

skladom
akcia

 

naša cena 3,50 €

skladom

 

Pastel je technika, ktorou môžete kresliť i maľovať. Vlastnosti pastelu ho predurčujú k tomu, aby sa stal obľúbenou technikou aj u vás doma. Umelecké pastely sa nemiešajú na palete, ale priamo na papieri. S pastelom môžete maľovať na suchý aj mokrý podklad. Čo sa týka druhov pastelu, na výber máte suché pastely, olejové pastely a voskové pastely. Na výber však máte aj tvrdšie či mäkšie alternatívy pastelu. Pastel je vo všeobecnosti veľmi univerzálny. Ponúkame vám okrúhle pastely, ale aj hranaté, ktoré ešte viac rozširujú možnosti tvorby. Sýtosť farieb je to, čo všetkých na pasteloch láka. Za krátku chvíľu môžete vytvoriť obraz, ktorý trochu pripomína olejomaľbu alebo v niektorých prípadoch aj akvarel.

Čo sa týka voskových pastelov, tie si najviac obľúbili deti. Ich tvar aj veľkosť sú uspôsobené tak, aby sa dieťaťu dobre držali a zároveň sa nelámali. Voskové pastely majú o trochu menej pigmentu, než je to pri olejovom pasteli, ale stále sú dosť veselé aj farebné tak, aby potešili detské oči. V našej ponuke nájdete voskové pastely koh-i-noor - ide o stálu značku, ktorej dôverujeme. Voskové pastelky pre deti znamenajú možnosť baviť sa, kresliť, cibriť si jemnú motoriku rúk, učiť sa hrou. Ich príjemná vosková textúra je jednou z mnohých pozitív voskových pastelov. Ak chcete, aby vaše dieťa prežilo skutočne hodnotný čas a v maľovaní sa zlepšovalo, potom ho určite potešte niečím takým ako je sada voskoviek. V takejto praktickej sade nájdete množstvo odtieňov živých farieb, ktoré budú vaše dieťa znova a znova lákať k maľovaniu. Budujte sebadôveru dieťaťa, učte ho tvoriť a používať úžasnú detskú fantáziu, ktorá premení pastelky na drakov, slniečka, víly či jednorožce. So sadou voskových pastelov bude mať dieťa možnosť vyskúšať všetky svoje maliarske nápady.

U nás nájdete rôzne značky sád, aby sme vyhoveli každej potrebe zákazníka. Prezrite si našu ponuku a iste nájdete sadu, ktorá bude tá pravá pre vaše dieťa.

 


Vytvorené systémom www.webareal.sk

NDBmMzAzM