TOVAR V AKCII

naša cena 35,90 €
skladom
naša cena 119,00 €
skladom

Maliarske PLÁTNO / Dostupné okamžite

.

 

Chceš si vytvoriť maliarske plátno po svojom? Všetko k tomu nájdeš u nás  >>> 

Návod ako natiahnuť plátno na rám nájdeš dole ▼

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 5,49 €

naša cena 4,39 €

skladom


 

naša cena 1,29 €

skladom
novinka


 

naša cena 1,29 €

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka
doprava zdarma


 

naša cena 0,99 €

skladom


 

naša cena 2,39 €

skladom


doprava zdarma


bežná cena 1,55 €

naša cena 1,29 €

skladom


bežná cena 21,98 €

naša cena 11,49 €

skladom


bežná cena 16,77 €

naša cena 13,99 €

skladom


bežná cena 8,90 €

naša cena 7,49 €

skladomKeď sa povie - umelecké potreby, mnohým z vás iste napadne maliarske plátno. A veru, je to jedna zo základných vecí, ktoré pri maľovaní potrebujete. Kvalitné maliarske plátno je spolu so štetcom taký váš najlepší priateľ. Znáša vaše umelecké nálady, trpezlivo čaká, kým dokončíte svoje dielo a často mu i zdrevenejú nohy. Ak ste sa nad tým pousmiali, iste ste umelec. A ako umelec, potrebujete plátno. Radi vám pomôžeme s výberom. Ponúkame rôzne maliarske plátna. Šepsované plátno je pre tých, ktorým sa nechce plátno pripravovať, ale chcú ihneď začať maľovať. Máme rôzne materiály plátien. Veľmi obľúbené je kvalitné a prírodné bavlnené maliarske plátno. Iste si z našej ponuky vyberiete aj ten správny rozmer.

 

Kvalitné plátno na maľovanie obrazov

Ak potrebujete plátno na maľovanie obrazov, ste na správnom mieste. Náš široký sortiment iste obsahuje to, čo hľadáte.  Skúšate olejové farby? Naše plátno na olejomaľbu naplní vaše očakávanie. Je vysoko kvalitné a z prírodného materiálu. Ak ste si prišli po plátno na maľovanie pre deti, aj to u nás nájdete. Stačí si vybrať rozmer. Plátno na maľovanie by malo byť to prvé, čo si pred maľovaním zadovážite. Tešíme sa, že ste v našom e-shope ako doma a dúfame, že u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje tvorenie. Podporujeme umelcov, budúcich umelcov a všetkých, ktorí zdieľajú lásku k umeniu.

 

Maliarske plátno na ráme alebo plátno na rolke

Nie každý umelec má čas prejsť si všetkými etapami tvorby diela.  Aj keď má príprava plátna svoje čaro a zmysel, myslíme na to, že je tiež dôležité šetriť čas a prípadne mať viac času na samotnú maľbu. V našom e-shope preto máme maliarske plátno na ráme, pripravené pre vaše maľovanie. Ak máte času dostatok a príprava plátna je pre vás aj vnútornou prípravou na tvorenie, odporúčame vám zadovážiť si maliarske plátno na rolke, ktoré určite svojou kvalitou naplní vaše očakávania. Máme i maliarske šepsované plátna EKO, ktoré obsahujú niekoľko vrstiev šepsu. Sú ľahké, kvalitné a z prírodného materiálu. Či sa rozhodnete pre maliarske plátno v rolke alebo šepsované plátno na ráme, želáme vám mnoho tvorivých myšlienok.

 

Špeciálne maliarske plátna na maľovanie

Klasikou pre maliarov býva plátno bielej farby. Ak však okrem klasiky hľadáte aj niečo iné a zaujímavo, odporúčame vám skúsiť maľovať na čierne maliarske plátno. Svieže a jasné farby na tomto plátne naozaj brilantne vyniknú. Ak sa vám najlepšie maľuje na ľanové maliarske plátno, aj s týmto vám pomôžeme. V našej ponuke nájdete rôzne druhy plátna. Zaujímavé je aj 3D maliarske plátno, ktoré pekne vyčnieva od steny, a tak tvorí spomínaný 3D efekt. Veľmi obľúbené je aj de lino puro plátno. Potešte sa a kúpte si transparentné šepsované plátno na maľovanie, s ktorým bude každé tvorenie radosťou. Vaše diela na našich plátnach vyniknú. Tešíme sa, že pre vás môžeme ponuku neustále rozširovať.

 

YzBmMzU2