TOVAR V AKCII

naša cena 3,29 €
skladom
naša cena 12,79 €
skladom

Laky, lepidlá a štruktúry pre decoupage

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 5,49 €

skladom


 

naša cena 2,89 €

skladom
bežná cena 3,99 €

naša cena 3,11 €

skladom
 

naša cena 2,99 €

skladom


bežná cena 8,29 €

naša cena 7,29 €

skladom


 

naša cena 2,49 €

skladom


bežná cena 6,49 €

naša cena 5,99 €

skladom
 

naša cena 3,19 €

skladom


 

naša cena 3,99 €

skladom
 

naša cena 2,69 €

skladom


 

naša cena 2,49 €

skladom


 

naša cena 1,89 €

skladom


 

naša cena 1,69 €

skladom


bežná cena 3,19 €

naša cena 2,59 €

skladom
Pri dekupáži využívame rôzne materiály. Žiadne dielo sa však nezaobíde bez laku a lepidla. Ak hľadáte lepidlo na decoupage, určite si prejdite našu ponuku. U nás nájdete aj lepidlá, ktoré sú špeciálne určená pre určitý druh povrchu, ako je napríklad lepidlo určené na tvorbu s textilom.Pre mnohých je lepšou možnosťou zadovážiť si lak na dekupáž spolu s lepidlom. Decoupage lepidlo s lakom je skĺbením oboch potrieb. Ponúkame vám širokú paletu výrobkov, ktoré celý proces zjednodušia tak, aby ho zvládol každý. Pentart lepidlo s lakom je skvelým pomocníkom každého handmade tvorcu. Toto lepidlo s lakom je vyrobené na vodnej báze. Vďaka laku bude mať to, čo vyrobíte lesklý efekt. Okrem toho, výrobok má skvelú priľnavosť a môžete ho použiť na rôzne materiály. Čo sa týka tohto laku a lepidla, máte možnosť si vybrať objem, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ako presne vyzerá použitie laku a kedy ho treba použiť? Najprv oddeľte vrchnú vrstvu servítky a položte ju na ten predmet, ktorý chcete ozdobiť. Následne by ste mali toto miesto pretrieť lepidlom. Samozrejme, dozdobiť to môžete aj niečím netypickým ako je napríklad metalická voskovaná pasta. V umení sa predsa medze nekladú a my chceme podporiť vašu predstavivosť a fantáziu.

Pred tým, než sa pustíte do tvorenia, nezabudnite si u nás nájsť všetko, čo potrebujete. Výrobok je potrebné na konci ošetriť lakom, čím sa zatvrdí povrch a motív zo servítky bude stabilnejší, taktiež dlhšie vydrží. Ak by ste chceli dielu dodať ozdôb, môžete si z našej ponuky vybrať aj rôzne dekoračné laky, lepidlá či štruktúry. Určite sa vám zapáčia krásne trblietajúce laky, laky s 3D efektom, farby, ktoré na povrchu pekne popraskajú alebo praskajúci lak s jemnými líniami. Nájdete však aj štruktúrovacie akrylové gély a mnoho ďalších komponentov.

Našou prioritou je prinášať kvalitu a široký sortiment, a to v každej oblasti umenia. Veríme, že si teda z ponuky vyberiete to, čo potrebujete.

 

MTBmMT