TOVAR V AKCII

naša cena 11,49 €
skladom
naša cena 6,99 €
skladom
naša cena 4,99 €
skladom


Dekoračná tabuľka - srdce (fotopostup)

DSCF2087.JPG

 

Už dlhšie sa chystám dotvoriť toto krásne drevené srdce. Nevedela som sa rozhodnúť, čo z neho vykúzlim, ale jedno je isté: Chcem vyrobiť niečo originálne a pútavé. Poď sa so mnou pozrieť, ako som si poradila s touto výzvou:


 

 

Tabuľová farba mi udrela do očí ako prvá. Spomienka na školské časy, ktoré som sa rozhodla oživiť. Pomocou plochého štetca natri obe strany dreveného výrezu. Farba schne dosť rýchlo, tak som sa rozhodla pridať ešte jednu vrstvu. Takto vyzerá základ môjho diela.


 

Mám rada pastelové farby, tak som si vybrala svoju najobľúbenejšiu - country blue. Pomocou šablóny s ornamentmi a okrúhleho štetca s rovnými štetinami som naniesla túto skvelú sýtu akrylovú farbu. Stačila jedna vrstva.

 

 

 

Na šablóne nájdeš ornamenty rôznej veľkosti. Rozhodla som sa urobiť dva motívy zrkadlovo do jednotlivých rohov srdca.

 

 

Po maľovaní stačí počkať pár minút, akrylová farba Dekor Paint ani tentokrát nezlyhala. Medzitým som si ňou natrela aj drevený štipec (určite ho niekde kreatívne využijem neskôr) :)

 

 

Ornamenty som ešte dotvorila drobnými striebornými perličkami pomocou perlového pera - Pearl Pen. Júúj, to bolo nadšenia.

 

 

Takto vyzerá výslednok tvorenia. Tabuľku si zaves napríklad na striebornú niť, môžeš ju ozdobiť korálkami, saténovými stuhami a pod. A hlavne na ňu nezabudni písať svoje obľúbené motivačné citáty, odkazy, čísla,... čokoľvek, čo tento výtvor urobí praktickým každodenným pomocníkom a ozdobou zároveň.

 

 

Motivovať sa treba neustále, aby sme mali kam rásť :) Prijímajte nové výzvy s nadšením a tešte sa z kreativity. Prajem Vám pekné jesenné dni.

 

Vaša Inga

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDZkNzI1