slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5

TOVAR V AKCII

naša cena 2,99 €
skladom
naša cena 3,99 €
skladom

Novinky
Zľavy
Blog ARTMIE

Umelecké potreby pre Vaše umenie.

Ste umelec a hľadáte kvalitné umelecké potreby? U nás nájdete rôzne potreby pre umelcov. Či už ste začiatočník alebo skúsený umelec, v našom e-shope určite nájdete všetko čo potrebujete pre Vaše umenie. Vyberte si kvalitné výtvarnícke potreby, s ktorými môžete naplno využiť Vaše umelecké cítenie. Potreby pre výtvarníkov, ktorí chcú zaujať nielen svojím talentom, ale aj kvalitou svojich umeleckých diel. V našej ponuke nájdete aj rozličné pomôcky na kreslenie, s ktorými môžete smelo rozvíjať svoj talent. Výtvarné potreby pre všetkých umelcov, malých i veľkých. Pestrá ponuka, v ktorej sa nachádzajú len tie najkvalitnejšie pomôcky pre výtvarníkov a výtvarné pomôcky, ktorými vytvoríte svoje životné dielo.

 

Maliarske plátno, stojany a rôzne potreby pre umelcov

Kvalitné maliarske plátno je základom pre kvalitný obraz. Nájdite si svoje obľúbené maliarske plátna, vďaka ktorým budú Vaše obrazy nielen umelecky precítené, ale aj kvalitné. A teraz už aj ekologické s plátnami vyrobenými z čistej bavlny. V našej ponuke nájdete aj maliarske stojany, bez ktorých sa nezaobíde žiaden umelec. Vyberte si svoj maliarsky stojan na stôl pre začiatočníkov či do ateliéru pre profesionálov. V našom e-shope takisto nechýbajú základné umelecké potreby, ako sú umelecké štetce, maliarske špachtle, akrylové farby, olejové farby či akvarelové farby. Skúsenejší umelci majú na výber špeciálne štruktúrovacie pasty a gely, ktorými môžu vytvoriť jedinečnú štruktúru svojho jedinečného diela.

 

Kreatívne potreby pre hobby a kreatívnu tvorbu.

Kreatívne potreby potešia všetky kreatívne duše, ktoré sa potrebujú realizovať. Je Vašou záľubou modelovanie, maľovanie na hodváb, maľovanie na sklo či práve aktuálna servítková technika - decoupage? Chcete vlastniť jedinečný bytový textil, prípadne originálnu keramiku, ktorú si sami vytvoríte? Vyberte si naše farby na textil a farby na keramiku, vďaka ktorým Vám pôjde maľovanie ľavou zadnou. V ponuke aj ďalšie farby, s ktorými sa budete chcieť realizovať vždy a všade. Nájdite si v našom e-shope všetky potrebné komponenty pre Vaše hobby.

 

Online predaj umeleckých a kretívnych potrieb.

Neviete ako by ste využili Vašu kreativitu? Pozrite si našu ponuku, v ktorej nájdete knihy a inšpirácie pre každého, kto sa chce realizovať. Stále nestačí? Tak si určite pozrite náš blog o umení, ktorý Vás 100% inšpiruje a využite online predaj umeleckých a kreatívnych potrieb. Overený predaj cez internet, ktorý už využilo množstvo spokojných zákazníkov. Ak ešte váhate, naše garancie Vás presvedčia o tom, že už nemusíte hľadať iný online predaj. Samozrejmosťou je doručenie kuriérom a platba na účet alebo dobierku. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť s výberom, stačí kontaktovať naše centrum služieb zákazníkov.

 

 

naša cena 6,99 €

skladom
novinka


novinka


novinka


 

naša cena 27,90 €

skladom
bežná cena 15,49 €

naša cena 11,49 €

skladom
akcia
 

naša cena 23,90 €

skladom


bežná cena 14,99 €

naša cena 12,99 €

skladom
akcia
bežná cena 5,49 €

naša cena 4,49 €

skladom


bežná cena 14,99 €

naša cena 12,99 €

skladom
akcia


bežná cena 4,99 €

naša cena 1,99 €

skladom


 

naša cena 7,99 €

skladom


 

naša cena 3,79 €

skladom


bežná cena 9,89 €

naša cena 7,59 €

skladom
akcia


bežná cena 18,99 €

naša cena 16,49 €

skladom
akcia
 

naša cena 2,59 €

skladom


bežná cena 35,50 €

naša cena 30,90 €

skladom
bežná cena 33,90 €

naša cena 28,90 €

skladom
akcia


bežná cena 13,49 €

naša cena 10,99 €

skladom
akcia
 

naša cena 3,69 €

skladom


bežná cena 8,79 €

naša cena 7,59 €

skladom
akcia


 

naša cena 26,90 €

skladom


 

naša cena 1,99 €

skladom

Y2VmMTIxM