TOVAR V AKCII

naša cena 4,99 €
skladom
naša cena 6,99 €
skladom


Valentínska dekorácia - 3D srdiečka

Návod ako si vyrobiť Valentínske 3D srdiečka

Určite ste sa aj Vy stretli pri surfovaní po internete s týmto návodom. My sme sa však rozhodli preveriť si jeho funkčnosť a vyrobiť si vlastné 3D Valentínske srdiečka. Môžete ich použiť ako kreatívnu dekoráciu do bytu, kancelárie či detskej izby. Ich výroba Vám nezaberie veľa času a zvládne to skutočne ktokoľvek. Vyrobené srdiečka si môžete prilepiť na stenu, na darček, fotorámček a pod. Využiť tento kreatívny rýchy návod môžete nielen na Valentína ale aj na narodeniny, zásnuby či iné sviatky.


 

Budete potrebovať:

  • farebný papier
  • lepidlo
  • nožnice
  • obojstrannú lepiacu pásku
  • šablónu

Postup

 

Podľa šablóny alebo podľa vlastných predstáv si vystrihnete srdiečko. Odporúčam si papier preložiť na polovicu, aby ste mali srdiečko dokonale súmerné. Ak bude prvé srdiečko v správnom tvare, použijete ho ako vzor, alebo si môžete stiahnuť už pripravenú šablónu, podľa ktorej si vystrihnete požadovanú veľkosť srdiečka. Ak ho už máte hotové, nastrihnete si cca 1,5 cm v strede srdiečka.


 

Na nastrihnuté okraje naneste lepidlo a zlepte ich dohromaty tak, aby predná strana vypukla do prestoru. Je to trošku zložité ale nevzdávajte sa, rýchlo prídete na spôsob ako to zvládnuť! Na hotové srdiečka zo zadnej strany prilepte obojstrannú lepiacu pásku a už ich len umiestnite na vami vybrané miesto :) Mne sa srdiečka podarilo vytvoriť pomerne ľahko a už nám zdobia kanceláriu, tak neváhajte a vyskúšajte si ich aj VY ;)


 

S pozdravom Vaša Diana


 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZmU5Mm