Magnetické a tabuľové farby sú IN

Určite si s nostalgiou spomínate na školské časy, keď sme stáli pred tabuľou a kriedou čarbali slovnú úlohu z matematiky, či diktát. Tabule v triedach boli väčšinou čierne, alebo zelené a nejednému z vás sa ušla funkcia týždenníka, ktorý musel po každej hodine tabuľu zmazať mokrou hubkou. Mladšie ročníky už píšu na plastové tabule fixami, či interaktívnym perom. Tak, ako všetko staré ožíva v prítomnosti, aj tabule a tabuľové farby zažívajú návrat na scénu, a to dokonca so širšou paletou farieb. Pomocou magnetickej a tabuľovej farby môžete vytvoriť originálne doplnky do Vášho domova, krásny darček, alebo nimi reštaurovať vintage tabuľu z Vašich detských čias. Pozrite si jeden z mnohých kreatívnych návodov na svadobnú dekoráciu:

 


Alebo skúste vytvoriť krásnu tabuľu pre deti:

 

 

Tabule sa s nadšením využívajú aj v kaviarňach a reštauráciách, sú jednoduchým a kreatívnym doplnkom na vyjadrenie vašich myšlienok na každý deň. Poďme si teda predstaviť všetky skvelé magnetické a tabuľové farby z našej ponuky:

 

 

Tabuľová farba PENTART 100 ml

 

Táto farba vyrobená na vodnej báze, takže je nezávadná a ideálna aj na výrobu pomôcok pre deti. Môžete ňou maľovať na drevo, stenu, papier, maliarske plátno, alebo akýkoľvek ľubovoľný povrch, na ktorý chcete písať. Obľúbeným trendom je kombinovanie tabuľovej farby s technikou dekupáž. Natretím vznikne plocha, na ktorú je možné písať kriedou a zotierať ju vlhkou handričkou. V našom e-shope je tabuľová farba PENTART dostupná v 4 trendových odtieňoch: čierna, ružová, žltá a atramentovo modrá. Pomocou nich môžete vytvárať neopakovateľné popisovacie plochy, buď ako zábavu a učenie pre deti, spestrenie interiéru Vášho domova, praktický odkazovač, alebo aj ako dekoráciu na rôzne slávnosti (oslavy, svadby, atď.)

tabuľovú farbu PENTART nájdete <<>>

 

 

 


Magnetická farba PENTART 100 ml


Niekedy si písanie po tabuli vyžaduje aj ilustráciu. A k nej je ideálne použitie magnetiek, ktoré prichytíte na povrch tabule použitím magnetickej farby. Takto si pripravíte ideálnu učebnú pomôcku pre deti, alebo akúkoľvek prezentáciu z Vášho života, ktorá bude zároveň aj kreatívnou dekoráciou. Magnetická farba PENTART je vyrobená na vodnej báze a obsahuje prírodné železo. Môžete ju použiť ako tabuľovú farbu, alebo ju použitím akrylových farieb premaľovať povrch na akýkoľvek ľubovoľný odtieň. Zapojte svoje umelecké zručnosti a vytvorte si krásne handmade dekorácie, ktorými potešíte seba, ale aj Vašej okolie. A neváhajte sa s nami o ne podeliť. Veríme, že sme Vám dali skvelú inšpiráciu na využitie tabuľovej a magnetickej farby.

magnetickú farbu nájdete <<>>

 

S pozdravom Vaša Ingrid

 


 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MThkYj