TOVAR V AKCII

naša cena 1,59 €
skladom
naša cena 6,99 €
skladom
naša cena 16,49 €
skladom


Poď za romantikou s farbami Dekor paint

 

Obchody s dekoráciami sa prehýbajú pod záplavou doplnkov vo vintage štýle, provensálskym vidiekom inšpirovanom shabby chic, či v inom trendovom smere, ktorý hlása návrat k minulosti.


Zaiste ťa tieto krásne produkty chytili za srdce a túžiš nimi dotiahnuť atmosféru svojho domova do maximálnej útulnosti. Jemné pastelové farby prinášajú harmóniu a otvárajú dvere do sveta romantizmu... poď sa s nami ponoriť do tejto rozprávkovej atmosféry.V dnešnom blogu ti ponúkame očarujúci návod na výrobu romantickej krabičky, ktorú určite zvládneš so štipkou šikovnosti a s pomocou našich produktov na výrobu dekorácií - podkladovej farby (primeru) a jemnej dekoračnej farby presne podľa tvojej predstavivosti a nálady:
 

 

 

PODKLADOVÁ PASTA BIELA PENTART – 100 ml

Ak potrebuješ prekryť tmavší podklad, potom ti odporúčame podkladovú bielu pastu z našej ponuky. Podkladový pastovitý náter je na vodnej báze, takže ho môžu smelo používať aj deti. Rovnako ako podkladový šeps, aj pasta je vhodná na natieranie poréznych povrchov k ďalšiemu kreatívnemu spracovaniu.

 

S akrylovým primerom dosiahneš lepšiu priľnavosť farieb a iných materiálov použitých pri dekorovaní umeleckého diela. Na rozdiel od šepsu ho pokryje nepriehľadnou bielou farbou, takže ďalšia vrstva bude mať krásne živé farby.


bielu podkladovú pastu nájdeš >>>tu<<<

 

JEMNÁ DEKORAČNÁ FARBA 100 ml

Po zaschnutí podkladových vrstiev si prichystaj jemnú dekoračnú farbu - budeš očarený jej dokonale hladkým náterom. Dostane ťa nádherný mäkký zamatový povrch, ktorý krásne kryje spodné vrstvy vďaka kriedovému efektu. Jej pigmenty sú špeciálne namiešané tak, aby si už rovno z tuby mohol nanášať nežné trendové odtiene, ktorých sme v našej ponuke napočítali až 17! Obzvlášť ti odporúčame siahnuť po trendovej mentolovej, vanilkovej, alebo nežnej staroružovej farbe.


Dekor paint soft má skvelú kryciu schopnosť, rýchlo schne a vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vytvára matný, na dotyk mäkký a hladký povrch, ktorý môžeš po uschnutí brúsiť. Vyskúšaj jemnú dekoračnú farbu na drevo, keramiku, kameň, stenu a rôzne ďalšie povrchy. Odporúčame ju aj na tvorbu antického vzhľadu. Ak sa chystáš pustiť do prerábania nábytku, šikovne nanes štetcom 2 vrstvy a následne ich obrús šmirgľovým papierom. Docieliš tým zaujímavý dizajn, ktorým si ozdobíš predmety či nábytok v štýle vintage.


jemnú dekoračnú farbu nájdeš >>>tu<<<

 

Vosková pasta transparentná, farebná, metalická - 10 - 30 ml


Dlhodobú ochranu povrchu získaš následným nanesením voskovej pasty alebo záverečného laku z našej ponuky. Oba produkty sú vodeodolné, takže ani vyliata káva, čaj, či vínko by im nemali ublížiť :-) Dekoračný lak si môžeš vybrať buď matný, alebo s hodvábnym leskom.

 

Rovnako aj voskové pasty máme okrem priehľadnej dostupné aj vo viacerých metalických odtieňoch. Záverečné úpravy máme spoločnými silami úspešne za sebou, teraz je čas tešiť sa z krásne ozdobeného domova. Takto ošetrený reštaurovaný nábytok ti prinesie radosť a spokojnosť na veľa veľa rokov.

voskové pasty nájdeš >>>tu<<<

 

Dúfame, že sme ti priniesli množstvo skvelých inšpirácií. Prajeme veľa radosti z kreatívneho tvorenia.

 

S pozdravom Vaša Inga

 

 

NTE3M