TOVAR V AKCIIVyrob si s nami: Originálny odkazovač a držiak na kľúče v 1

Zvyknú sa ti strácať kľúče a pri rannom zhone stráviš minúty hľadaním toho správneho zväzku? Rada si nechávaš odkazy vo forme lístočkov, aby si svojim drahým pripomenula, čo im nesmie ujsť? Najlepší spôsob, ako nezabudnúť, je umiestniť si odkazovač pri dverách, aby si mala všetko na pamäti hneď pri odchode z domu. Daj svojim povinnostiam poriadok a ušetríš čas :-) Vyrob si s nami odkazovaciu tabuľu s úchytkami na kľúče a budeš sa z nej tešiť zakaždým, ako prekročíš prah svojho domova.Čo všetko potrebujeme na výrobu drevenej odkazovacej tabuľky a držiaku v 1:

 

sortiment produktov potrebných na výrobu nájdeš >>>tu<<<


- drevená doska, alebo šepsované plátno na lepenke (oba povrchy budú vyzerať úchvatne),

- drevený držiak na servítky,

- drevené úchytky na nábytok a kovová ozdoba,

- matná akrylová farba, odporúčame jemnú dekoračnú farbu Decor paint, ktorá má krásne pastelové odtiene a saténovo hladký kriedový náter,

- čierna tabuľová farba,

- Express lepidlo Pentart,

- vosková pasta (strieborná),

- papierová maliarska páska,

- kovová ozdoba,

- štetce
Pomocou plochého štetca rovnomerne nanes akrylovú farbu na plátno, alebo drevenú plochu. Ak je to potrebné, pridaj vrstvu navyše, ale pre krásny sýty efekt by ti mal stačiť už jeden náter.
Rovnako natri aj držiak na servítky. Výber farebného odtieňa je len a len na tebe, my však odporúčame svieže pastelové odtiene, trendovú navy modrú v kombinácii s bielou a červenou, sýtu žltú, mentolovú, alebo iný moderný odtieň, ktorý vynikne v interiéri tvojej izby.
Teraz natri akrylovou farbou aj drevené úchytky. Farba schne veľmi rýchlo, takže budeš môcť ihneď pokračovať v tvorení.


 

Na rad prichádza tabuľová farba. Chceme ju naniesť pekne rovno, preto si plochu poistíme maliarskou páskou. Vytvor si ľubovoľný tvar a štetcom nanes sýtu tabuľovú farbu v jednej, alebo v dvoch vrstvách.

 

Pomocou voskovej metalickej pasty zvýrazni drevené úchytky. Krása sa skrýva v detailoch, takže sa neboj experimentovať a ozdobiť plochu podľa vlastnej fantázie.


 

Keďže už máme zašpinené ruky, voskovú pastu nanesieme aj na kovovú ozdobu. Metalický nádych na ňu priľne okamžite, takže nehrozí olupovanie, či  stečená farba pri zasychaní. Vosková pasta je dostatočne hustá, takže sa s ňou jednoducho pracuje a celý proces máte pod kontrolou.

 

Navyše, obsahuje pomarančový olej, ktorý ošetruje a chráni natretú plochu.


 


 

Hotovo! Ostáva ti už len svoj nový odkazovač umiestniť na stenu a začať plniť jeho dôležité poslanie :-) Môžeš nato použiť napríklad úchytky pre zavesenie obrazu z našej ponuky.
Zorganizuj si kľúče, vytrieď poštu a predovšetkým, kriedou si na tabuľku napíš krásny odkaz, vďaka ktorému budeš z domu vždy odchádzať s úsmevom.

 

Prajem veľa radosti z tvorenia a mnoho úžasných inšpirácií.

Vaša Inga

zdroj:

Seufert-Szántó Orsolya https://pentartdekor.blogspot.sk/

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YzJkZD