TOVAR V AKCII

naša cena 6,49 €
skladom
naša cena 4,79 €
skladom
naša cena 12,99 €
skladom


Zázrak s názvom transfér

Páči sa ti viac technika dekupáž či technika transfér? Čo tak skombinovať obe dokopy a vytvoriť si tak krásne dekoračné tabuľky. Daruj ich niekomu ako malú pozornosť a poteš ho výnimočným handmade darčekom.


 

 

Čo k tomu potrebuješ ?


- Prírodné drevené dosky MDF (srdce, obdĺžnik)

- Akryl primer

- Matnú akrylovú farbu (mätová, ružová, béžová, biela)

- Lak a lepidlo na dekupáž

- Ryžový papier

- Transfér

- Antikovaciu pastu

- Záverečný lak - matný

- Penové štetce

- Saténové stuhy

- Lepiacu pásku

Laserovú tlač na papieri - ornamenty podľa vlastného vkusu

- Vatové tampóny

- Drevené špachtleNa drevenú dosku nanesieme ako prvé akryl primer, ktorý zjemní povrch a pomôže nám s nanášaním farieb, ktoré vďaka nemu budú vyzerať dokonale.

Pokračujeme nanášaním matnej akrylovej farby na mdf dosku penovým štetcom. Snažíme sa vytvoriť plynulý prechod medzi dvoma rozličnými farbami a vytvoriť tak tzv. ombré efekt.Ryžový papier priložíme k doske a nanesieme naňho lepidlo na dekupáž. Necháme úplne vyschnúť. 

Papier s vytlačeným vzorom priložíme k doske vzorom nadol. Pre lepšiu manipuláciu, aby sa nám papier neposúval, si ho po stranách prilepíme lepiacou páskou. Vatovou tyčinkou nanášame transfér po celej ploche papiera a vyhladíme drevenou špachtľou. Po nanesení celého vzoru papier z dosky odstránime. Vzor by mal ostať krásne otlačený na doske.


 

Musím vyzdvihnúť vlastnosti tohto transféra, ktorý má jednoduché, rýchle použitie a nádhernnú pomarančovú vôňu. 

Okraje našej dekoračnej tabuľky môžeme ozdobiť antikovacou pastou a na záver celú doštičku pretrieme matným záverečným lakom, ozdobíme saténovou stuhou a ďalšia nádherná handmade dekorácia je na svete.


 

MWUwMzRh