TOVAR V AKCII

naša cena 14,99 €
skladom
naša cena 6,99 €
skladom
naša cena 5,59 €
skladom


Čarovanie s porcelánom

 

 

Moderná ponuka šálok, tanierikov a hrnčekov k čajovým, či kávovým chvíľam je dnes širšia než čínsky múr. Aj napriek tomu len málokedy natrafíte na skutočne originálny kúsok vyrobený presne na mieru Vašich túžob, predstáv a snov. Možno chcete podarovať blízkemu človeku kúsok seba, personalizovať dar tak, aby ten človek pocítil, ako veľmi si ho vážime.

 

Na takého účely sú ideálne HANDMADE momenty… odporúčam Vám urobiť si na ne čas. Ak sa nepokladáte za kreatívneho človeka, skúste si to a ktovie...možno v sebe odhalíte neprebádaný svet fantázie :)

 

 

Zhromaždili sme pre Vás pár nádherných inšpirácií, ktoré sa dajú vytvoriť na keramike. Veľkým plusom súčasnej doby je to, že sa nosí úplne všetko. Miešanie štýlov potvrdzujú aj dizajnéri a týka sa to nielen nášho šatníka, zariaďovania bytu, ale aj dekoračných predmetov, ktorými sa obklopujeme a každý deň ich používame. Vytvorte si svoju vlastnú kolekciu maľovaných hrnčekov a rozžiarte si každý deň. Techník je ako húb po daždi, my Vám ako motiváciu ponúkame niekoľko skvelých produktov určených špeciálne na maľovanú keramiku:

 

  


 

 

Mjc0Zjk4