TOVAR V AKCIIVyrob si svietnik zo zaváraninových pohárov

 


Kto z vás na prvý pohľad uhádol, že za týmto obrázkom sa skrývajú zaváraninové poháre? Stačí kúsok kreativity, niekoľko šikovných farieb a na svete sú originálne a štýlové kúsky, ktoré spríjemnia a rozžiaria každý váš deň (resp. večer).

 

Na výrobu potrebuješ okrem pohárov farby na sklo PENTART, kontúru na sklo ľubovoľnej farby a okrúhly štetec.

 

Farby na sklo sú špeciálne produkty, ktoré na sklenenej ploche zabezpečujú krásny rovnomerný náter, transparentnú, no sýtu farbu a rovnako trvácnosť. Farba sa neolupuje, a tak vydrží aj šetrné umývanie prostriedkami na riad.


 


Pred použitím farbu dobre premiešaj a môžeme sa pustiť do maľovania. Pohár obráť hore dnom na vreckovku, alebo inú podložku a nanášaj farbu. Poháre by mali byť odmastnené a čisté. Farby sú síce dosť tekuté, no nestekajú a odtiene sú napriek tomu sýte a intenzívne. 


Neboj sa experimentovať s odtieňmi - čím viac si ich zvolíš, tým krajší a veselší efekt dosiahneš.

Aj napriek pestrofarebnosti budú k sebe ladiť a vytvárať príjemný kontrast. Ak chceš mať farbu precízne nanesenú, pomôž si otáčaním servítky a nanášaj ju dookola po obvode pohára.


Farby nechaj uschnúť, nebude to dlho trvať. Už teraz sa môžeš kochať pohľadom na krásne odlesky jednotlivých pohárov.

 
Konečnou úpravou je ozdobenie kontúrou. My sme si vybrali zlatú pomocou praktického aplikátora sme naniesli drobné bodky. Kontúra pekne drží, rovnako ako farba na sklo.Nezabúdaj prenechať priestor svojej fantázii - určite vyčaríš zaujímavé vzory, ktoré ťa budú tešiť a vystihovať.


 

Keď príde večer, skús si vo svojom novom svietniku zapáliť čajovú sviečku. Teraz si naplno vychutnáš pohľad na svoje vlastnoručne vyrobené dielo.Svietniky sú vhodné na každú príležitosť - romantický večer, oslava, sviatok, či len tak ako súčasť relaxácie po dlhom dni.

Ak chceš darovať originálny darček niekomu z tvojich blízkych - takýto svietnik je tou najlepšou voľbou. Handmade výrobok je takto ešte cennejší, pretože doňho vkladáš svoj čas, tvorivosť, chuť a snahu, ktorou chceš obdariť srdcu blízkeho človeka.

Vaša Inga

 

 


zdroj:

Varga Judit https://pentartdekor.blogspot.sk/2014/08/hangulatos-mecsestartok.html

 

 

 

 

 

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NDkwN2U2O