TOVAR V AKCII

naša cena 7,29 €
skladom
naša cena 4,99 €
skladom
naša cena 4,99 €
skladom


Valentín trochu inak

Mať niekoho blízkeho po svojom boku je nepochybne ten najúžasnejší pocit. A už o pár dní bude tento pocit oslavovať celý svet. Svetový deň všetkých zamilovaných, Valentín, nám pripomína vzácnosť a krehkosť lásky.


Myslím si, že aj napriek komercializácii tohto sviatku sa z neho môžeme úprimne tešiť. Možno ste sa rozhodli dobrovoľne, možno ste boli k tomu pritlačení svojimi milovanými, možno je to len každoročný zvyk, ale predsa tento sviatok oslavujete aj VY.


 

Ak sa ale rozhodnete osláviť ho trochu inak, máme pre vás zopár tipov.

 

  • BUĎTE ORIGINÁLNI. Nechoďte vo vyšľapaných koľajach a stavte na originalitu darčeka. Prekvapte seba a svojich blízkych originálnym darčekom. Môže to byť maliarske plátno s akrylovými farbami a štetce k tomu, môže to byť modelovacia hmota a špachtle na jej tvarovanie, môže to byť karnevalová maska s trblietavým práškom a pierkami na ozdobenie, môže to byť čokoľvek.

 

  • BUĎTE KREATÍVNI. Kreativita sa dá vyjadriť rôznym spôsobom a to aj výberom darčeka. Vymyslite si tému na ktorú budete tvoriť alebo si len spontánne zoberte štetec do ruky a namaľujte spoločne bláznivý abstrakt, z ktorého budú všetky vaše návštevy unesené. Zorganizujte si Valentínsky večierok, kde si pripravíte veľké plátno a farby na maľovanie prstami, zapojte priateľov a zaručene budete mať párty roka.

 

  • BUĎTE TVORIVÍ. Vystavte si svoje umelecké dielo priamo vo vašej domácnosti, noste vaše výtvory hrdo na sebe, darujte vlastnoručne maľované obrazy na plátne vašim priateľom, využite umelecké potreby vo svoj prospech. Tvorte radosť okolo seba a preneste kúsok vlastného ja do svojich výtvorov.

 

A nakoniec to hlavné! PREŽITE VALENTÍN SPOLOČNE


Povedzme si úprimne, ako začínajú najlepšie príhody zo života? „Keď sme spolu boli tam a tam... robili to a to ... vytvorili niečo úplne iné ... „ a pod. Veď to sami poznáte! Vytvorte si spoločnú aktivitu, ako je modelovanie vo dvojici či s celou rodinou. Zabávajte sa pri maľovaní vzájomných portrétov a pozrite sa tak na seba očami toho koho milujete. Vyskúšajte si farby na textil a vytvorte si jedinečné tričká, čiapky či vankúše. Možností ako stráviť Valentín je veľa. Stačí si len vybrať a nechať sa unášať fantáziou.

 

S pozdravom vaša Diana

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NDM3NmY1M