Vyrob si: Jarná maľovaná miska

01.04.2017

Vyrob si: Jarná maľovaná miska

Pozri si svieži jarný tip na dekoráciu, ktorý nám poslala naša zákazníčka Margarétka. Prečo si tohto roku nevykúzliť netradičnú jar s nádychom moderného folklóru? Stačí ti nato doslova pár skvelých pomocníkov - kontúra a farba na sklo.

 

Najprv si predkresli línie, podľa ktorých sa ti bude lepšie maľovať. Môžeš nato použiť napríklad voskovku na hladké povrchy Faber-Castell. Po nakreslení línií sa dá jednoducho zmazať. Taktiež si na papier načrtni motívy, vystrihni ich, rozmiestni v priestore a prilep z vnútornej strany.Vzor si obkresli konturovacou farbou. Margarétka použila obľúbenú kontúru Pentart, ktorá je (ne)skutočne hustá :)

 

 

Až orámovanie vyschne, priprav si farbu na sklo. Odporúčame farbu Vitrail, ktorú si vybrala aj naša zákazníčka. Je sýta a bohatá. Pomocou štetca vymaľuj jednotlivé plochy, nechaj zaschnúť a hotovo!

 

 

Margarétke ďakujeme za tento krásny jarný tip. Potešíme sa, ak nám svoj návod, či výtvor pošleš aj ty.

 

Blog ARTMIE

Štítky

akrylová fixa akvarelové farby aranžovanie drevená dekorácia drevený rám farby svietiace v tme glow in the dark farba grafická farba na linoryt hodvábna šatka impasto kaligrafia kreatívne tvorenie krémová akrylová farba kreslenie kreslenie mangy lak magic marble magic marble maľovanie na sklo markery mramorovanie olejové farby papierové roztieradlo pigma micron plátno plochý štetec prírodný štetec prstové farby sprej stuha súťaž syntetický štetec terpentínový olej uhlík valček na linoryt white nights zhusťujúce médium na akrylové farby ako kombinovať farby ako maľovať na sklo akrylové barvy akrylové farby akrylové farby akrylový popisovač akvarelové barvy akvarelové farby Amsterdam arches ateliér batikovanie betón ceruzka čistič štetcov COPIC Dekor Paint dekupáž Ecoline Faber-Castell farba roka farby na keramiku farby na porcelán farby na sklo farby na textil farby na textil pentart fixky na textil fluorescenčné farby freska gesso hrdza Koh-i-noor kontura korálky koralová farba Kreul KREUL kriedová farba liatie akrylových farieb linoleum linoryt liquitex louvre maľované Vianoce maľovanie maľovanie na hodváb maľovanie na sklo maľovanie na textil maľovanie na tričko maľovanie podľa čísel maľovanie s deťmi maskovacie médium modelovanie molotow molotow Mucki napínacie lišty olejove farby patina Pentart plátno plátno na lepenke pouring médium Royal Talens Royal&Langnickel šablóna na maľovanie šablóny šablóny na textil sakura šeps sieťotlač sketchbook journal špachtľa St. Petersburg štetce štetec stojan štruktúry svetlostálosť transfer Umton van gogh Vianoce živica
MDdhY