ZÁKAZNÍCKY SERVIS

zuzka-zakaznicke-centrum
Rada Vám pomôžem a poradím mailom alebo telefonicky. Vaša Stela.

055 260 1080
pon-pia: 8:00-15:30

NOVINKY

arr3Maliarskeplatno.sk podporuje tieto projekty   Projekt   MALUJME SRDCEM 2014 so známymi osobnosťami pre podporu detí s mentálnym... arr3Partnerské stránky  www.realistickeportrety.sk   www.abstrakcia.com ...

Temperové farby

Usporiadať podľa  
Výrobca  Temperová farba LIQUID 500mlempty
Temperová farba LIQUID 500ml
bežná cena 8,50 €

naša cena 5,59 €

img


Temperové farba Color & Co SET10empty
Temperové farba Color & Co SET10

naša cena 5,99 €

img


Temperové farby Color & Co SET12empty
Temperové farby Color & Co SET12
bežná cena 7,60 €

naša cena 6,69 €

img


Temperová farba RUBENS - 19 mlempty
Temperová farba RUBENS - 19 ml

naša cena 1,79 €

img

Temperové farby špičkovej kvality

Temperové farby sú farby viazané na olejové emulzie a emulgátory. Majú vlastnosti vodových farieb, a preto sa jednoducho rozotierajú. Miešajú sa ako olejové farby a schnú rýchlo prostým vyparením vody. Temperové farby majú napríklad od akvarel sýtejšie odtiene, nezanechávajú stopy štetca a celkovo sú svojimi vlastnosťami veľmi obľúbenou technickou pomôckou začínajúcich maliarov i skutočných profesionálov. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete temperové farby vysokej kvality a zároveň najnižšie ceny na trhu s výtvarnými potrebami!

 

Temperové farby sú garanciou najnižších cien

Temperové farby nie sú síce príliš nákladnou investíciou, ale ak pripočítate štetce, plátna, stojany a ďalšie maliarské vybavenie, náklady na umeleckú tvorbu sa značne predražia. Pretože sme si tohoto faktu vedomí, ponúkame Vám garanciu najnižších cien na trhu, vďaka ktorej zaručene ušetríte. A čo takou garanciou myslíme? Ak u nás nakúpite temperové farby, či iný tovar, a potom nájdete v cudzom internetovom obchode výhodnejšiu cenu, rozdiel Vám okamžite vyrovnáme. Vyberte si temperové farby práve u nás!

 

Temperové farby nakupujte online

Dôvodom, prečo Vám môžeme ponúknuť najlacnejšie temperové farby a ďalší tovar, sú aj naše nižšie prevádzkové náklady, ktoré by značne stúpli, ak by sme prevádzkovali klasický kamenný obchod s výtvarnými potrebami. Internetové nakupovanie je navyše výhodnejšie aj pre Vás! Nestrácajte čas zbytočným strácaním sa  po obchodoch, kde nie je dostatočný výber a nakupujte s nami temperové farby v pokoji a pohodlí Vášho domova.

MjA0Y2I4