ZÁKAZNÍCKY SERVIS

zuzka-zakaznicke-centrum
Rada Vám pomôžem a poradím mailom alebo telefonicky. Vaša Stela.

0918 772 471
pon-pia: 8:00-15:30

NOVINKY

arr3Maliarskeplatno.sk podporuje tieto projekty Umelecké potreby pre Umenie na Hrnčiarskej KOŠICE 2014 Chcem vedieť viac... arr3Partnerské stránky  www.realistickeportrety.sk   www.abstrakcia.com ...

Temperové farby

Temperové farby špičkovej kvality

Temperové farby sú farby viazané na olejové emulzie a emulgátory. Majú vlastnosti vodových farieb, a preto sa jednoducho rozotierajú. Miešajú sa ako olejové farby a schnú rýchlo prostým vyparením vody. Temperové farby majú napríklad od akvarel sýtejšie odtiene, nezanechávajú stopy štetca a celkovo sú svojimi vlastnosťami veľmi obľúbenou technickou pomôckou začínajúcich maliarov i skutočných profesionálov. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete temperové farby vysokej kvality a zároveň najnižšie ceny na trhu s výtvarnými potrebami!

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Temperová farba ARTIST Paint 24x12ml
bežná cena 20,59 €

naša cena 13,59 €

img


Temperová farba ARTIST Paint 18x12ml
bežná cena 16,79 €

naša cena 10,79 €

img


Temperová farba ARTIST Paint 12x12ml
bežná cena 10,59 €

naša cena 7,59 €

img


Temperová farba LIQUID 500ml
bežná cena 8,50 €

naša cena 5,59 €Temperové farba Color & Co SET8
bežná cena 6,29 €

naša cena 5,49 €

img
Temperové farby Color & Co SET12
bežná cena 7,60 €

naša cena 6,69 €

img


Temperové farby RUBENS - set T12

naša cena 14,99 €

img


Temperové farby RUBENS - set T6

naša cena 7,99 €

img


Temperová farba RUBENS - 19 ml

naša cena 1,79 €


Temperové farby sú garanciou najnižších cien

Temperové farby nie sú síce príliš nákladnou investíciou, ale ak pripočítate štetce, plátna, stojany a ďalšie maliarské vybavenie, náklady na umeleckú tvorbu sa značne predražia. Pretože sme si tohoto faktu vedomí, ponúkame Vám garanciu najnižších cien na trhu, vďaka ktorej zaručene ušetríte. A čo takou garanciou myslíme? Ak u nás nakúpite temperové farby, či iný tovar, a potom nájdete v cudzom internetovom obchode výhodnejšiu cenu, rozdiel Vám okamžite vyrovnáme. Vyberte si temperové farby práve u nás!

Temperové farby nakupujte online

Dôvodom, prečo Vám môžeme ponúknuť najlacnejšie temperové farby a ďalší tovar, sú aj naše nižšie prevádzkové náklady, ktoré by značne stúpli, ak by sme prevádzkovali klasický kamenný obchod s výtvarnými potrebami. Internetové nakupovanie je navyše výhodnejšie aj pre Vás! Nestrácajte čas zbytočným strácaním sa  po obchodoch, kde nie je dostatočný výber a nakupujte s nami temperové farby v pokoji a pohodlí Vášho domova.

NGE0N