TOVAR V AKCII

naša cena 6,99 €
skladom
naša cena 7,99 €
skladom
naša cena 3,89 €
skladom

NOVINKY

arr3Maliarskeplatno.sk podporuje tieto projekty Umelecké potreby pre Umenie na Hrnčiarskej KOŠICE 2014 Chcem vedieť viac... arr3Partnerské stránky www.kreativita.info - každý deň nové kreatívne nápady, DIY návody, handmade inšpirácie a veľa... arr3Servítková technikaAko som skúšala techniku DECOUPAGE Vždy som o nej počula, videla som desiatky fotografií... arr3► 5€ kupón pre každého umelca   ► 5€ kupón pre každého umelca - do políčka "zľavový kupón" vlož kód: MP5E   Vstúp do sveta...

Štrukturálne / reliéfne gély

 

Okrem štrukturálnych a reliéfnych pást radíme taktiež medzi nenahraditeľné maliarske potreby aj štrukturálne gély a reliéfne gély. Tieto prípravky pre maľbu obsahujú jemne zrnitú štruktúru (najčastejšie tvorenú kremenným pieskom, sklenenými perlami alebo krištáľovou drťou), ktorá po vyschnutí disponuje transparentnosťou a trblietavým efektom. Aj vďaka týmto vlastnostiam patria spomínané gély medzi vážené a vyhľadávané umelecké potreby, akými sú maliarske farby, štetceplátna.


Usporiadať podľa 
Výrobca  


Štruktúrovací / reliéfny gél – kremenný piesok 250 mlempty
Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby so svetlo šedou jemne zrnitou štruktúrou. Po vyschnutí je transparentný s jemne zrnitou drsnou povrchovou štruktúrou s jemným trblietavým efektom.
Štruktúrovací / reliéfny gél – kremenný piesok 250 ml

naša cena 7,79 €

skladom
Y2VlMTM2Nz